Tradycyjny, klasyczny automat do gry

Jeżeli jesteś miłośnikiem maszyn do gry, ale masz już powyżej uszu dziwnych, egzotycznych tytułów typu Mermaids Millions, Belissimo, Thunderstruck czy Lucky Witch, gdzie miejsce klasycznych symboli zastępują różdżki, czapki kucharskie, hieroglify i inne wynalazki, Retro Reels z pewnością cię zainteresuje. To nowy, nieskomplikowany automat stylizowany na pierwsze stacjonarne automaty jednorękiego bandyty, które kilka dekad temu można było znaleźć prawie w każdej knajpie.

Retro Reels to oczywiście wielka gratka nie tylko dla graczy, którzy tęsknią za latami 90. oraz tych, którym jakoś nie po drodze ze współczesnymi slotami online, ale też dla miłośników prostoty i elegancji. W Retro Reels jest pięć bębnów i 20 linii płatności, zaś losowane symbole przedstawiają tradycyjne owoce (śliwki, wiśnie itd.), cyfry „7” i dolary. Do najbardziej opłacalnych należy układ $$$$$, ale sporo wygrywamy też, jak wylosują nam się niebieskie lub czerwone siódemki. Wersja uproszczona Retro Reels nie oferuje dodatkowej funkcji gamble. Możemy ją za to znaleźć w jednym z kilku innych wariantów tej gry hazardowej: Extreme Heat.

Slot Retro Reels pojawił się na rynku niedawno, kilka miesięcy temu, w związku z tym wiele e-kasyn jeszcze nie ma go w swojej ofercie, ale jeśli chcesz spróbować w nim swojego szczęścia, możesz to zrobić tutaj: https://admiralspot.com/pl/promotions/bonus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *